Termometr VISIOFOCUS SMART

Dostępność: brak towaru
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Termometr do użytku domowego. Będzie pomocny zarówno przy mierzeniu gorączki u dziecka lub osoby dorosłej, sprawdzenia temperatury posiłku oraz kąpieli. Ma to ogromne znaczenie w przypadku wysokiej gorączki. Aby nie doprowadzić do wystąpienia drgawek gorączkowych, należy przygotować okłady o odpowiedniej temperaturze. W tej sytuacji również ułatwi to termometr VISIOFOCUS SMART.  


Jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas mierzenia temperatury, które wpływają na poprawność pomiaru?

1. Zła odległość od czoła dziecka

Termometr VISIOFOCUS SMART rozwiązuje ten problem, ponieważ jako jedyny z dostępnych na rynku posiada sensor odległości, który w intuicyjny sposób pokazuje prawidłową odległość do pomiaru – wystarczy umieścić cyfry pomiędzy dwoma łukami.

2. Pomiar temperatury na mokrym czole

Termometr VISIOFOCUS SMART jako jedyny na rynku wykonuje również pomiar na powiece, co eliminuje błąd w sytuacji mokrego czoła, ponieważ powieka się nie poci.

Dodatkowo termometr nie wydaje żadnych dźwięków podczas włączenia lub pomiaru, co pozwoli na niewybudzenie dziecka ze snu, podczas kontrolnego pomiaru w nocy.


Gwarancja 24 miesiące od daty zakupu,


Opinie o produkcie (0)

Zapewaniamy, że weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl